+90 545 434 22 76

Sosyal Medyada Biz}

Samsun oto anahtar tamiri

Samsun oto anahtar tamiri

Aracınızın anahtarı kaybolduysa ya da bozulduysa -oto anahtar tamiri- yapabiliyoruz.Samsun ev Oto Anahtar olarak son yıllarda oto anahtarı üzerine gerekli yatırımlar yaparak sistemlerimizi yeniledik. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz -oto anahtar tamiri-  ve diğer tüm oto anahtarlarını iş yerimizde yaptırabilirler.Tel 0545 434 22 76

Oto anahtarı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;

İmmobilizer otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Bu nedenle İmmobilizer olan otomobiller, “düz kontak” yapılamaz ve çalınmaları çok daha güçtür.  -oto anahtar tamiri- kontak tamiri ve oto anahtar tamiri için doğru adres : Samsun ev Oto Anahtar.

İmmobilizer sistemi çoğu kez anahtarla birleştirilse dahi, değişik otomobil firmaları, değişik teknikler kullanabilmektedir. Örneğin Citroen Saxo modelinde immobilizer’ı anahtara yerleştirmek yerine şifre girişi istenen bir klaveye yerleştirmiştir ve bu sistemde motordaki elektronik kilidin açılması ancak şifre girmek suretiyle mümkündür. -oto anahtar tamiri- ve kontak tamiri uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

İmmobilizer’ın kilitlediği sistem de otomobilden otomobile değişmektedir. Bazı markalar, immobilizer devresi ile ateşleme sistemini kilitlerken, bazıları gazı, bazıları ise her ikisini birden kilitleyebilmektedir.

İmmobilizer kelimesinin Türkçe’de kullanılan ve yaygınlaşmış bir karşılığı henüz yoktur ve halen bu teknik orjinal dildeki karşılığı ile anılmaktadır. Ancak zaman zaman İmmobilizer yerine “çipli oto anahtarı sistemi” teriminin kullanıldığı da rastlanmaktadır. Aynı şekilde “elektronik motor kilitleme”, “çipli motor kilidi” gibi terimlerin immobilizer için kullanılması da düşünülebilir.

Türkiye’de Immobilizer sistemli araçların artması ve sigorta şirketlerinin immobilizer olmayan araçları sigorta etmemelerinden dolayı bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır. Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir. Bu mücadele son hızla devam etmektedir.Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir. Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.

-oto anahtar tamiri- ile ilgili problemleriniz için Samsun ev Oto Elektronik ve Anahtar 7/24 hizmetinizdedir. -oto anahtar tamiri- yaptırmak istiyorsanız iş yerimize bekleriz. Mobil yardım aracımız ile isterseniz bulunduğunuz yerde -oto anahtar tamiri- hizmetide verebiliriz. -oto anahtar tamiri-

Samsun çilingir oto elektronik ve -oto anahtar tamiri- , anahtar araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,kumandalı anahtar,immobilizer anahtar,sustalı anahtar,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,arabamın anahtarı kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim,arabanın anahtarı kayboldu,anahtar kayboldu,anahtarı kaybettim,arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız.

 1. Samsun oto beyin tamiri

 2. Samsun beyin tamiri

 3. Samsun enjeksiyon beyin tamiri

 4. Samsun airbag beyin tamiri

 5. Samsun abs beyin tamiri

 6. Samsun bsi tamiri

 7. Samsun oto elektronik

 8. Samsun gösterge tamiri

 9. Samsun dijital gösterge tamiri

 10. Samsun klima tamiri

 11. Samsun dijital klima tamiri

 12. Samsun oem teyp tamiri

 13. Samsun multimedya tamiri

 14. Samsun anahtar

 15. Samsun anahtar yedekleme

 16. Samsun anahtar kopyalama

 17. Samsun immobilizer

 18. Samsun immobilizer tamiri

 19. Samsun immobilizer anahtar

 20. Samsun oto anahtar

 21. Samsun oto anahtar tamiri

 22. Samsun oto anahtar kopyalama

 23. Samsun oto kumandası

 24. Samsun oto kumanda yedekleme

 25. Samsun garaj kumandası

 26. Samsun garaj kumandası tamiri

 27. Samsun çilingirlik

 28. Samsun anahtar çektirme

 29. Samsun araba kumandası

 30. Samsun araba kumandası tamiri

 31. Samsun araba anahtarı tamiri


farmasi direktör Farmasi üye ol Samsun Web Tasarım farmasi üye ol Farmasi katalog Polis malzemeleri