+90 545 434 22 76

Sosyal Medyada Biz}

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir Samsun tüm mahallerine  Ev oto  çilingir  Servisi  Vermekteyiz Samsun çilingir Sizler için 7/24 Saat Hizmetinizde.
Telefon numaralar imiz  0545 434 22 76  Ev oto  çilingir  Servisi.
Hizmetlerimiz
Samsun atakentte çilingir Ev kapısı açılır oto çilingir  hizmeti verilir
Samsun atakentte çilingir arabanızın  Gösterge beyin tamiri Yapılır
Samsun atakentte çilingir Yedek anahtar çekilir Yedek  kumanda yapılır
Samsun atakentte çilingir Yedek kumanda  kopyalama  yapılır
Samsun atakentte çilingir oto çilingir hizmeti Samsun çilingir tarafından 7/24 Saat  Verilmektedir.
Arızalı konuklarınızın tamir ediyoruz. Kontak arızasıyla karşılaşan müşterilerimiz bize ulaştıkları taktirde mobil servisimizle yada motorize servisimizle araca ulaşıyor ve aracın kontağına müdahale ediyoruz.
Birçok aracın kontağını dükkana getirmeden olduğu yerde tamir edebiliyoruz.Anahtar kontağı çevirmiyor ise bizi arayınız Kontak anahtarım kontağı açmıyor arızası herkesin karşılaşabileceği bir arızadır.
Samsun atakentte çilingir Bu durumda aracın kontağına müdahale edebilir ve sıkıntıyı giderebiliriz. Olmadık zamanlarda gerçekleşen kontak arızalası insanı canından bezdirebilir.
Çünkü bütün planları altüst eder ve aracınızı kullanamadığınız için sinir olursunuz. İşte bu ve bunun gibi durumlarda bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere yardımcı olabiliriz.
Arkadaş Anahtar oto anahtarı üzerine yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimiyle Samsun atakentte çilingir her bölgesine hizmet veriyor.
Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır.
Samsun atakentte çilingir Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir, Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler.
Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir, Bunun önüne geçmek için son on iki yıllık zaman dilimde anahtarlara elektronik cipler eklenmiştir.
Samsun atakentte çilingir Bu cip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynine ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.
Samsun atakentte çilingir Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir, Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.

Kontak arızası,
kontak tamiri
,anahtarım arabada kaldı,
anahtar kontağı çevirmiyor,
kontak sorunu,
kontağın arızalanması,
anahtar kontakta dönmüyor,
anahtar kontaktan çıkmıyor,
anahtar kontakta sıkıştı,
anahtar marş basmıyor,
anahtar aracı stop ettirmiyor,
arabayı stop ettiremiyorum,
anahtar boşa dönüyor,
oto anahtar,
oto anahtarı,
oto anahtarcı,
oto çilingir,
auto key,
auto key repair

24 Ağustos 2017
1.246 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


farmasi direktör Farmasi üye ol Samsun Web Tasarım farmasi üye ol Farmasi katalog Polis malzemeleri